پادري ست کد OFG-15/ چندرنگ

پادری کد OFG-15 Set OFG-15 Door Mat

پادری کد OFG-15/ ابعاد 50 × 80 سانتي‌متر، وزن 630 گرم، جنس پلی استر ، دارای لایه ضدلغزش/ رنگ ها: قهوه ای ، کرم و چند رنگ

کد کالا در انبار: D552
۱۹۹,۰۰۰ تومان
۱۰%
۱۸۰,۰۰۰ تومان

پادری «ست» مدل «OFG-15» با داشتن الیاف بادوام و کیفیت بافت نسبتا مطلوب، گزینه‌ای ایدئال برای ورودی ساختمان است و کف کفش ما به‌واسطه‌ی تماس با این پادری کاملا تمیز می‌شود. حتی اگر برای ورودی سرویس بهداشتی به‌دنبال محصولی بادوام هستید، ما به شما پادری ست را پیشنهاد می‌کنیم.

برای پوشاندن فضاهای خالی منزل از انواع فرش، موکت، فرش تزئینی و پادری استفاده می‌شود. برای جلوی درهای ورودی، درهای اتاق و سرویس بهداشتی، بهترین گزینه یک پادری با ابعادی استاندارد است. پادری «Set» (ست) مدل «OFG-15» با بافتی لطیف و ابعادی استاندارد برای استفاده جلوی ورودی منزل، ورودی سرویس بهداشتی و حتی اتاق‌خواب‌ها پیشنهاد می‌‌شود. این پادری از الیاف پلی‌استر بافته شده است که آب را به‌خوبی به‌خود جذب می‌کند و با داشتن کفی ضدلغزش، روی هیچ سطحی لیز نمی‌خورد. این پادری فاقد ریشه بوده و دورتادور آن سردوزی شده که امکان شکافته‌شدن آن را به صفر رسانده است. وزن بسیار سبک این محصول و حتی سایز متناسبی که دارد، شست‌وشو را برای شما آسان کرده است. این مدل با وجود رنگ‌های متنوع به شما امکان می‌دهد تا با توجه به رنگ دکوراسیون خود، یک یا تعداد بیشتری از این پادری را خریداری کنید.