تشک نوزادی غلت گیر هوشمند مدل 2005 Hooshmand 2005 Baby Mattress

تشک نوزادی غلت گیر هوشمند مدل 2005

تشک نوزادی هوشمند مدل 2005 / نوع: تشک خواب/ ابعاد: 54 × 42 × 10 سانتیمتر/ پر شده: با فوم هوشمند/ جنس روکش تشک: پنبه / قابلیت تاشو: ندارد/ لایه ی نفوذناپذیر مایعات: ندارد / قابلیت استفاده از دو روی تشک : ندارد/ دارای لبه‌های برجسته، جهت جلوگیری از غلت‌زدن نوزاد - دارای بست زیپی در قسمت زیرین تشک، جهت جداسازی روکش و شست‌و‌شو آن - قابل استفاده از بدو تولد نوزاد تا 6 ماه

قیمت: 180,000 تومان

تشک نوزادی مدل (2005) محصولی از برند معتبر «هوشمند» است. کیفیت بالای ساخت، لطافت و نرمی روکش از جمله مشخصه‌های این کار محسوب می‌شوند.

لایه داخلی این مدل از تشک نوزادی برند «هوشمند» از فوم هوشمند پر شده است. فوم هوشمند را فوم ویسکو الاستیک نیز می‌نامند. تفاوت به کارگیری این فوم با سایر فوم‌ها در ساخت این تشک، در این است که در اثر فشار وارد شده از سمت نوزاد به تشک، فوم با تاخیر به حالت اولیه باز می‌گردد. در نتیجه نیروی وارد شده در زمان بیشتری برمی‌گردد که شدت نیروی برگشتی بسیار کمتر از فوم‌های معمولی است. علاوه بر این نیروی برگشتی در یک نقطه متمرکز نمی‌شود. لایه بیرونی این تشک از روکشی با پرزهای بسیار کوتاه و جنسی پنبه‌ای تشکیل شده است. این روکش از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است. برای شست‌و‌شو این روکش نیز نگران نباشید، شما می‌توانید با باز کردن بست زیپی تعبیه شده در قسمت زیرین تشک، این روکش را جدا کرده و به راحتی بشویید. همچنین لبه‌های این تشک به صورت برجسته طراحی شده که از غلت‌زدن نوزاد جلوگیری می‌کند.

این تشک از بدو تولد نوزاد تا 6 ماهگی او قابل استفاده است.