کرم ضد پیری بی بی با SPF 30 ایج دیفنس کلینیک شماره 4 Clinique Age Defense BB Cream Broad Spectrum SPF 30

وضعیت کالا: اتمام موجودی
کد کالا در انبار: M1001

کرم ضد پیری بی بی با SPF 30 ایج دیفنس کلینیک/ طیف رنگی: شماره 4 / یک کرم چندکاره برای بازسازی، هیدراته و آبرسانی، محافظت، پوشانندگی و درمان/ حجم : 40 میلی لیتر/ کشور سازنده: آمریکا/ مناسب برای: پوست چرب, پوست حساس, پوست خشک, پوست دارای چروک, پوست منفذدار, پوست های مختلط, پوست های نرمال/ میزان دوام و ماندگاری : بیش از 24 ساعت/ میزان اس پی اف: 30 / نوع استفاده شب یا روز: روز

قیمت قبلی: 680,000 تومان
قیمت: 570,000 تومان

عملکرد: آ, , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

کلینیک یک شرکت تولید کننده آمریکایی لوازم آرایشی، بهداشتی عطر، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست می‌باشد. شرکت کلینیک در سال ۱۹۶۸ توسط ایوِلین لودر تاسیس شد و در حال حاضر زیر مجموعه‌ای از شرکت استی لودر می‌باشد. محصولات این برند به طور کامل توسط پزشکان تست شده و ضد آلرژی می‌باشد و با توجه به توصیه پزشکان، محبوبیت آنها درحال بیشتر شدن است. محصولات کلینیک در کشورهای مختلف با توجه به تنوع آب و هوایی و پوست‌های متفاوت افراد، متفاوت و با فرمول‌های خاص تولید می‌شود و این موضوع باعث اعتماد طرفدارانش و معروفیت و موفقیت برند کلینیک شده است. کرم ضد پیری بی بی با SPF 30 ایج دیفنس کلینیک فاقد پارابن‌، سولفات‌ و اسیدهای فتالیک است ویک بالم قدرتمند که هر آنچه مورد نیاز پوست باشد را به سرعت تامین می‌کند.

کرم ضد پیری بی بی با SPF 30 ایج دیفنس کلینیک یک محصول فاقد پارابن‌، سولفات‌ و اسیدهای فتالیک (استر یا نمک) یک بالم قدرتمند بوده که هر آنچه مورد نیاز پوست شما باشد به سرعت تامین کرده و باعث بهتر شدن ظاهر پوست می‌شود. آنچه در فرمولاسیون این محصول به کار رفته وجود آنتی اکسیدان‌ها برای جلوگیری و محو کردن عیوب پوست و وجود SPF30 برای محافظت در برابر اثرات آفتاب، اشعه‌های UV و زیست محیطی در 4 رنگ بوده و جهت درمان، پوشش دهی، محافظت و محو نمودن عیوب و یا لکه‌های صورت بسیار مناسب می‌باشد و از پوست شما در برابر آلاینده های محیطی محافظت می کند.