پک شیشه پاک‌ کن سبز بوژنه حجم 1000 میلی لیتر بسته 2 عددی 2000 میلی لیتر Bojeneh Green Glass Cleaner 1000ml Pack Of 2

وضعیت کالا: اتمام موجودی

پک شیشه پاک‌ کن سبز بوژنه حجم 1000 میلی لیتر بسته 2 عددی 2000 میلی لیتر/ نوع: اسپری شیشه پاک کن/ نوع محفظه نگهدارنده: اسپری/ برند: بوژنه/ حجم: 1000 میلی لیتر/ قابلیت ها: تمیز کنندگی/ رایحه: دارد/ - بدون جاگذاشتن لک - بسته‌بندی شده به صورت پک‌های دو عددی - قابل استفاده برروی سطوح شیشه, آینه, کروم و استیل/ شماره مجوز بهداشت: 23/11039

کد کالا در انبار: D6261119011156
قیمت قبلی: ۲۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۲۴,۵۰۰ تومان
products.sharing

شیشه‌پاک‌کن «بوژنه» (Bojeneh) سبزرنگ بوده و کاربرد آن به‌صورت اسپری است. پک دوعددی شیشه‌پاک‌کن بوژنه 1000 میلی‌لیتر حجم دارد. قدرت تمیزکنندگی بالای شیشه‌پاک‌کن بوژنه از ویژگی‌های بارز آن است. بوژنه بدون برجای‌گذاشتن هیچ‌گونه لک و ردی، شیشه‌ها را تمیز و براق می‌کند. شیشه‌پاک‌کن بوژنه را علاوه‌بر سطوح شیشه‌ای می‌توان برای تمیزکنندگی سایر سطوح مانند آینه، سطوح کرومی و استیل هم مورد استفاده قرار داد. مایع پاک‌کننده‌ی بوژنه در بسته‌های دوعددی به ‌فروش می‌رسد که هم از نظر حجم به مدت طولانی‌تری می‌توان از آن استفاده کرد و هم از نظر اقتصادی ‌به‌صرفه است. توجه داشته باشید که حجم هرکدام از شیشه‌پاک‌کن‌ها 1000 میلی‌لیتر است که بسته‌ی دوعددی آن باهم 2000 میلی‌لیتر حجم دارد. شیشه‌پاک‌کن بوژنه از خاصیت تمیزکنندگی و براق‌کنندگی و درخشان‌کنندگی سطوح بهره می‌برد. افشانه‌ی قرارگرفته روی دهانه‌ی محفظه‌ی پلاستیکی شیشه‌پاک‌کن، مایع شیشه‌پاک‌کن را اسپری می‌کند و باعث می‌شود مایع در سطح وسیع‌تری پاشیده شده و سرعت پاک‌کنندگی بالا رود. محصولات شوینده و بهداشتی بوژنه از جایگاه خوبی در زمینه‌ی مواد شوینده برخوردارند و به‌دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، مصرف‌کنندگان زیادی هم دارند.

محلول سبز بوژنه یک انتخاب سریع برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای و استیل است. پک ارائه شده با دو بطری 1 لیتری، نظافتی تضمین شده را عرضه می‌کند.