پوشک سایز 4 مدل دوقلو بسته 40 عددی مولفیکس Molfix Twin Size 4 Diaper Pack of 40

پوشک مولفیکس مدل Twin سایز 4 بسته 40 عددی/ تعداد: 40 عدد/ مناسب: برای وزن 7 تا 18 کیلوگرم/ نحوه بسته شدن: چسبی/ محکم و ضد حساسیت - دارای لایه عبور هوا - دارای انحنای مخصوص بند ناف - دارای نوار پهلو با خاصیت کشسانی برای حرکت آزادانه - دارای لایه های عمودی جهت جلوگیری از نشت - دارای لایه سبز فوق جاذب - دارای لایه داخلی بسیار نرم - دارای ساختار آناتومیک ظریف برند مولفیکس «Molfix» یک برند جهانی متعلق به کشور ترکیه است. این شرکت بعد از مدت کوتاهی توانست محصولات خود را با کیفیت خوبی داخل ایران به تولید برساند. مولفیکس «Molfix» از زمان راه‌اندازی در سال 1390، به واسطه‌ی استانداردهای مطلوب كیفیت، مفتخر به كسب 6 جایزه از طرف مقامات رسمی ایرانی شده است.

کد کالا در انبار: D6266061103188
قیمت قبلی: ۶۵,۰۰۰ تومان
قیمت: ۵۷,۰۰۰ تومان
products.sharing

پوشک برند «مولفیکس» مدل «Twin» با بهره‌مندی از ساختار سلولزی، متناسب با اندام نوزاد طراحی شده است و ضمن ایجاد آزادی در حرکت او‌، از نشت مایعات جلوگیری می‌کند. چسب‌های محکم و ضدحساسیت، انحنای مخصوص بند ناف نوزاد، وجود یک نوار با خاصیت کشسانی در قسمت کناری و لایه‌ی عبور هوا، از جمله ویژگی‌های این محصول به‌شمار می‌آیند.

پوشک مولفیکس با طراحی جذاب و شاد، لحظاتی سرگرم‌کننده را برای نوزاد فراهم می‌کند. ساختار آناتومیک ظریف این پوشک باعث می‌شود نوزاد حرکتی راحت را تجربه کند؛ همچنین وجود چسب‌های محکم و نوارهای به‌کاررفته در قسمت کناری پوشک، از نشت مایعات به لایه‌ی بیرونی جلوگیری می‌کند. در این مدل پوشک برند مولفیکس، یک انحنا برای بند ناف نوزاد در نظر گرفته شده است که با وجود آن، دیگر آسیبی به بند ناف وارد نمی‌شود. لایه‌ی عبور هوای درنظرگرفته‌شده برای این پوشک، جریان هوا را به‌خوبی روی پوست نوزاد منتقل می‌کند. بسته‌شدن این پوشک به صورت چسبی است و به‌واسطه‌ی چسب‌های باکیفیت به‌کاررفته در قسمت‌های کناری و جلوی پوشک، به دفعات موردنیاز بسته می‌شود.

پوشک سایز کوچک برند مولفیکس برای نوزادن 7 تا 18 کیلوگرم قابل‌استفاده بوده و هر بسته شامل 40 عدد پوشک با طرح‌های رنگارنگ و زیباست

مدل‌ Comfortfix پوشک‌های مولفیکس از سایز 1 تا سایز 6  با توجه به وزن نوزاد ارائه می‌شوند.

سایز 1 مناسب برای نوزادان تازه‌ متولدشده (2 تا 5 کیلوگرم)

سایز 2 مناسب برای (3 تا 6 کیلوگرم)

سایز 3 مناسب برای (4 تا 9 کیلوگرم)

سایز 4 مناسب برای (7 تا 18 کیلوگرم)

سایز 5 مناسب برای (11 تا 25 کیلوگرم)

سایز 6 مناسب برای (15 کیلوگرم به بالا)