پوشک سایز 3 مدل دوقلو بسته 46 عددی مولفیکس

پوشک مولفيکس مدل دوقلو سايز 3 بسته 46 عددی Molfix Twin Size 3 Diaper Pack of 46

پوشک مولفیکس مدل Twin سایز 3 بسته 46 عددی / تعداد: 46 عدد/ مناسب: برای وزن4 تا 9 کیلوگرم/ نحوه بسته شدن: چسبی/ سایر توضیحات: -لایه فوق جاذب-نوارهای پهلو با خاصیت کشسانی برای آزادی حرکت-لایه های داخلی نرم و لایه عبوردهنده هوا برای محافظت از پوست-ساختار آناتومیک ظریف برای راحتی بیشتر-انحنای مخصوص بند ناف برای محافظت از بند ناف-لایه های محافظ عمودی برای جلوگیری کامل از نشت/ تاریخ انقضاء: 99/06

وضعیت کالا: اتمام موجودی

محصولی که می‌بینیم پوشک سایز متوسط از برند معروف «مولفیکس» است. از جمله ویژگی‌های این پوشک می‌توان به چسب‌های محکم و ضد حساسیت، وجود یک نوار با خاصیت کشسانی در قسمت کناری و لایه عبور هوا اشاره کرد.

این پوشک با ساختار سلولزی طوری طراحی شده که حرکت آزادانه و راحتی را برای نوزاد به ارمغان می‌آورد. همچنین وجود چسب‌های محکم و نوارهای به کار رفته در قسمت کناری پوشک، از نشت مایعات به لایه بیرونی جلوگیری می‌کند. لایه عبور هوا در نظر گرفته شده برای این پوشک، جریان هوا را به خوبی روی پوست نوزاد منتقل می‌کند. این پوشک به صورت چسبی بسته شده و به واسطه چسب‌های با کیفیت به کار رفته در قسمت‌های کناری و جلو پوشک، به دفعات مورد نیاز باز و بسته می‌شود.

در هر بسته از این مدل 46 عدد پوشک موجود است که برای نوزادان 4 تا 9 کیلوگرم مناسب است.