پستانک مدل Zoo Friends ایون فلو/سرخابی

پستانک مدل Zoo Friends ایون فلو Evenflo Zoo Friends Pacifier

پستانک ایون فلو مدل Zoo Friends / نوع محصول: پستانک/ مناسب: برای سن +3 ماه/ نوع سری: ارتودنسی/ جنس سری: سیلیکون / درپوش: دارد/ زنجیر: ندارد/فاقد BPA حلقه: دارد

کد کالا در انبار: D7501027553690
۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰%
۳۶,۰۰۰ تومان

پستانک يکي از اولين وسايلي است که در فهرست لوازم موردنياز کودک آورده مي‌شود. اما بعضي پدر و مادرها در مفيد بودن يا نبودن استفاده از پستانک ترديد دارند؛ چرا که گفته شده پستانک ممکن است تمايل کودک به شير خوردن را کم کند يا اينکه در اثر عادت به استفاده از آن، موجب بروز ناهنجاري در رشد لثه و دندان او شود. بد نيست بدانيد متخصصان استفاده از پستانک را نه‌تنها مضر نمي‌دانند، بلکه استفاده از آن را تا يک سالگي توصيه مي‌کنند. مکيدن پستانک مي‌تواند به خواب آرام و راحت کودک کمک کند. همچنين با مکيدن پستانک احتمال ورود آلودگي به دهان کودک کمتر مي‌شود: به‌خصوص براي کودکاني که عادت به مکيدن انگشتان خود يا هر چيزي که در دسترسشان است، دارند. با اين اوصاف ترديد در تهيه پستانک را کنار بگذاريد و بيشتر به فکر تهيه يهترين نوع آن باشيد!
قبل از هرچيز به جنس سر پستانک توجه کنيد. اين روزها اغلب پستانک‌هاي موجود در بازار سري از جنس سيليکون دارند که به‌خاطر نرمي و شفافيت (که به‌خوبي آلودگي يا فاسد شدن را نشان مي‌دهد) از لحاظ بهداشتي تاييد شده است. نکته‌اي که بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که در ساخت ماده تشکيل‌دهنده سر پستانک از ماده سمي BPA استفاده نشده باشد. محصول حاضر که يکي از پستانک‌هاي برند ايون‌فلو است، سري از جنس سيليکون و فاقد BPA دارد. سر اين پستانک از نوع ارتودنسي است؛ به اين معنا که در طراحي آن به ساختار دهان و لثه کودک توجه شده و فرآيند رشد آن هم در نظر گرفته شده است. اين نوع از سر پستانک جلوي رشد نامناسب دندان‌ها را مي‌گيرد و به‌خاطر حالت انحنايي که دارد، به‌خوبي و بي‌آنکه کودک را اذيت کند، در دهان او جاي مي‌گيرد.
پستانک مدل zoo friends ايون‌فلو علاوه بر اينکه يک درپوش پلاستيکي دارد، داراي يک حلقه هم است که با اتصال زنجير به آن، مي‌توانيد به‌وسيله آويزان کردن از تخت، کالسکه يا لباس کودک از افتادن و آلوده شدن پستانک جلوگيري کنيد.