پستانک مدل 500009BW یومیی Umee 500009BW Pacifier

وضعیت کالا: موجود در انبار

پستانک مدل 500009BW یومیی / سبز روشن/ نوع محصول: پستانک/ سایز: یک/ مناسب: برای سن 0-6 ماه/ نوع سری: ارتودنسی/ جنس سری: سیلیکون / حلقه: دارد/ زنجیر: ندارد/ دارای منفذ روی بدنه پستانک جهت جریان داشتن هوا روی پوست نوزاد - فاقد BPA دارای حلقه

کد کالا در انبار: D8718819261742
۹۵,۰۰۰ تومان
products.sharing

پستانک يکي از اولين وسايلي است که در فهرست لوازم موردنياز کودک آورده مي‌شود. اما بعضي پدر و مادرها در مفيد بودن يا نبودن استفاده از پستانک ترديد دارند؛ چرا که گفته شده پستانک ممکن است تمايل کودک به شير خوردن را کم کند يا اينکه در اثر عادت به استفاده از آن، موجب بروز ناهنجاري در رشد لثه و دندان او شود. بد نيست بدانيد متخصصان استفاده از پستانک را نه‌تنها مضر نمي‌دانند، بلکه استفاده از آن را تا يک سالگي توصيه مي‌کنند. مکيدن پستانک مي‌تواند به خواب آرام و راحت کودک کمک کند. همچنين با مکيدن پستانک احتمال ورود آلودگي به دهان کودک کمتر مي‌شود: به‌خصوص براي کودکاني که عادت به مکيدن انگشتان خود يا هر چيزي که در دسترسشان است، دارند. با اين اوصاف ترديد در تهيه پستانک را کنار بگذاريد و بيشتر به فکر تهيه يهترين نوع آن باشيد!
قبل از هرچيز به جنس سر پستانک توجه کنيد. اين روزها اغلب پستانک‌هاي موجود در بازار سري از جنس سيليکون دارند که به‌خاطر نرمي و شفافيت (که به‌خوبي آلودگي يا فاسد شدن را نشان مي‌دهد) از لحاظ بهداشتي تاييد شده است. نکته‌اي که بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که در ساخت ماده تشکيل‌دهنده سر پستانک از ماده سمي BPA استفاده نشده باشد. سري از جنس سيليکون و فاقد BPA دارد.  اين نوع از سر پستانک جلوي رشد نامناسب دندان‌ها را مي‌گيرد و به‌خاطر حالت انحنايي که دارد، به‌خوبي و بي‌آنکه کودک را اذيت کند، در دهان او جاي مي‌گيرد.