پتوی نوزادی مدل 1277 افرا

پتوی نوزادی افرا مدل 1277 Afra 1277 Baby Blanket

پتوی نوزادی افرا مدل 1277/ نوع دورو/ جنس ميکروفايبر پلي‌استر/ ابعاد 110 × 80 سانتي‌متر/ وزن 360 گرم/ نحوه شستشو توسط دست¡ توسط ماشين لباس شويي/ دوردوزی شده

وضعیت کالا: موجود در انبار

اگر دنبال پتویی نرم و بدون حساسیت برای نوزاد خود هستید، صفحه‌ی درستی را باز کرده‌اید. این پتو علاوه بر گرمی و لطافتی که برای نوزادتان به ارمغان می‌آورد، در نحوه‌ی شست‌وشو هم محدودیتی ندارد. پتوی افرا را می‌توان هم به‌صورت دستی و هم با ماشین لباسشویی شست.

پتوی نوزادی «افرا» با ابعاد 110 × 80 سانتی‌متر، برای نوزادانی با قدی کمتر از 90 سانتی‌متر مناسب خواهد بود. این پتو با وزن 360 گرم، یکی از پتوهای بسیار سبک در این ابعاد است. مسلما وزن نسبتا سبک پتو را باید مدیون الیاف میکروفایبر پلی‌استر آن دانست. این الیاف علاوه بر نرمی و لطافتی که بابت میکروفایبربودنشان دارند، از سبکی مخصوص پلی‌استر هم بهره می‌برند. هرچند در یک طرف، لبه‌ی پتو با حاشیه‌ی تقریبا 2 سانتی‌متر دوردوزی شده است، می‌توان آن را به‌صورت دورو هم استفاده کرد.

پتوی نوزادی افرا مدل 1277 از نوع دورو بوده که از الیاف میکروفایبر پلی‌استر ساخته شده است. این پتو در ابعاد 110 × 80 سانتی‌متر، 360 گرم وزن دارد. افرا برای نوزادانی با قد کمتر از 90 سانتی‌متر مناسب است. این پتو با حاشیه‌ای دوردوزی‌شده در یک طرف، هم به‌صورت دستی و هم با ماشین لباسشویی قابل‌شست‌وشوست.