پتوی نوزادی مدل 1272 بامبینو Bambino 1272 Baby Blanket

پتوی نوزادی  مدل 1272 بامبینو

پتوی نوزادی بامبینو مدل 1272 / رنگ: زرد/ نوع: دورو/ جنس: میکروفایبر پلی استر/ نحوه شستشو: توسط دست، توسط ماشین لباس شویی / ابعاد: 110 × 80 سانتیمتر/ وزن: 380 گرم / دارای یک بالش به شکل عروسک - ابعاد بالش 25 × 20 سانتی‌متر - بالش عروسکی دارای دو بند با بست چسبی

قیمت: 121,000 تومان

از آن‌جایی‌که نوزاد همواره در کالسکه لیز می‌خورد، یکی از مشکلات پدر و مادرها نگه‌داشتن نوزاد در کالسکه است. از طرفی وجود یک پتو نرم و لطیف و در عین حال جمع‌و‌جور به عنوان یک زیرانداز یا دورپیچ خیلی ضروری است. پتو نوزادی برند «بامبینو» که در میان دست‌های این عروسک بامزه جای گرفته، بسیار مفید و کارآمد است. شما می‌توانید از این پتو به عنوان یک زیرانداز داخل کالسکه و کریر، یا به عنوان دورپیچ استفاده کنید.

این پتو با جنس میکروفیبر پلی‌استر، نرم و لطیف بوده و نوزاد با آن احساس خوبی خواهد داشت. دوخت لبه‌های کار ظریف بوده و دو طرف پتو قابل استفاده است. این پتو نوزادی به راحتی جمع‌شده و در بین دست‌های عروسک قرار می‌گیرد. عروسک موجود در این ست، هم به عنوان بسته‌بندی کار، به کمک بست‌های چسبی‌اش، پتو را به شکل زیبایی در آغوش می‌گیرد و هم به عنوان یک عروسک می‌تواند موجب سرگرمی نوزاد شود. این محصول با ابعاد کوچک و وزن سبک، انتخاب خوبی برای هدیه دادن است.

پتو عروسکی برند «بامبینو» با ابعاد 110 × 80 سانتی‌متر، قابل شست‌و‌شو به صورت دستی و لباس‌شویی است.