عروسک خرس ارتفاع 53 سانتی متر تینی وینی Tiny Winy Bear Doll Height 53 Centimeter

وضعیت کالا: موجود در انبار

جنس: پوليشي، نوع: نرم، رده سني: کودک، قابليت حرکت: ندارد، رنگ: طوسی، قابليت شستشو در ماشين لباسشويي: ندارد ، هیچ‌وقت از خود پرسیده‌اید که چرا در روزهای خاص، عروسک خرس به یکدیگر هدیه می‌دهند؟! عده‌ای عروسک خرس را نماد دوست‌داشتن می‌دانند؛ به همین‌خاطر آن را در کنار کادوهای دیگری چون کارت تبریک، شکلات و گل رز به یکدیگر هدیه می‌دهند. اگر شما هم روزی خاص در پیش دارید، می‌توانید این خرس تقریبا 53سانتی‌متری را با قیمت و کیفیتی مناسب برای عزیزانتان بخرید و آن‌ها را حسابی خوشحال کنید.

کد کالا در انبار: D593
قیمت قبلی: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت: ۲۴۰,۰۰۰ تومان
products.sharing

عروسک «Bear» یک خرس دوست‌داشتنی بوده که یک شال‌گردن بنفش مخملی بر گردنش بسته است. این خرس بامزه‌ی پشمالو جنسی پولیشی دارد و ارتفاع آن 52.5 سانتی‌متر است. با توجه به ارتفاع این مدل می‌توان گفت که یک عروسک دوست‌داشتنی در سایز متوسط است.

این خرس پشمالو چشمان دکمه‌ای و پوزه‌ی کرم‌رنگ دارد که در کنار لبخند گلدوزی‌شده، ظاهر آن را بسیار بامزه و خوردنی کرده است! پوزه و کف پاهایش هر دو به رنگ کرم هستند. این موضوع باعث ایجاد هارمونی رنگی خاصی در آن شده که نشان از ذوق و سلیقه‌ی طراحانش دارد. این عروسک را می‌توان با آب 30 درجه و مواد شوینده‌ی ملایم به‌صورت دستی شست. تنها نکته‌ای که والدین در حین خرید باید در نظر بگیرند، این است که این خرس مهربان به علت چشمان دکمه‌ای و ابعاد و وزنش برای کودکان زیر سه سال مناسب نیست. طراحی آن به‌گونه‌ای است که می‌توان آن را برای هر دو گروه دختر و پسر و برای همه‌ی سنین از کودک تا بزرگ‌سال خرید و مطمئن بود که آن را دوست خواهند داشت.