ضد یخ خودرو نوع یک حجم یک لیتر تینکس TINEX Tinex Car Antifreeze Concentrate 1kg

وضعیت کالا: اتمام موجودی

ضد یخ خودرو نوع یک مقدار یک کیلو گرم تینکس/ Tinex Car Antifreeze Concentrate 1kg / وزن: 1 کیلوگرم / ضدیخ، ضدجوش، ضد کف، ضد خوردگی / مزایای ضد یخ نوع یک: - قابل استفاده در تمام فصول سال - مایع خنک کننده غلیظ موتور بر پایه‌ی اتیلن گلیکول و مواد افزودنی مناسب جهت مصرف در سیستم خنک کننده‌ی خودروهای بنزینی و دیزلی - کاهش نقطه انجماد و افزایش نقطه جوش سیال خنک‌کننده - سازگاری کامل با قطعات سیستم خنک کننده و کلیه‌ی واشرها - دارای پایداری شیمیایی عالی - محافظت از سیستم خنک‌کننده در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی - مطابق با استاندارد ملی ایران

کد کالا در انبار: D578
۲۳,۵۵۰ تومان
products.sharing

با نزدیک‌شدن به‌ فصل سرما، احتمال یخ‌زدن آب موجود در سیستم خنک‌کننده‌ی خودرو وجود دارد. برای جلوگیری از این اتفاق باید از مایع ضدیخ استفاده کنیم. ضدیخ خودروی «تینکس»  (Tinex)با وزن یک کیلوگرم به بازار عرضه شده است. با اضافه‌کردن این محصول به سیستم خنک‌کننده‌ی خودرو، به‌سادگی از یخ‌زدگی آب موجود در سیستم جلوگیری کنید. این محصول قادر است هم دمای نقطه‌ی انجماد آب را پایین بیاورد و هم دمای نقطه‌ی جوش آن را بالا ببرد؛ به این ترتیب هم از یخ‌زدن آب و هم از جوش‌آمدن آن جلوگیری می‌کند. این محصول بر پایه‌ی اتیلن گلیکول و مواد افزودنی مناسب جهت مصرف در سیستم خنک‌کننده‌ی خودروهای بنزینی و دیزلی ساخته شده است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول سازگاری کامل آن با قطعات لاستیکی و تمامی واشرهاست که باعث می‌شود در اثر استفاده از محصول و به‌مرور زمان، مشکلی برای قطعات داخلی سیستم خنک‌کننده به‌وجود نیاید. در تهیه‌ی ضدیخ از موادی استفاده شده است که قادرند از سیستم خنک‌ کننده و تمامی قطعات موجود در آن دربرابر زنگ‌زدگی و خوردگی محافظت کنند.

شرکت «تینکس» محصولات خود را منطبق با خودروهای رایج در کشورمان تولید می‌کند. یکی از محصولات این شرکت ضدیخ یک‌کیلوگرمی است که سازگاری کاملی با قطعات لاستيکي و تمامی واشرهای خودرو دارد.