سی دی ترانه های کودکان – دنیای شادی اثر ناصر نظر

وضعیت کالا: موجود در انبار

لوح فشرده ترانه های کودکان – دنیای شادی اثر ناصر نظر/ این محصول مجموهعه ای از 26 ترانه کودوکانه در حدود 57 دقیقه می باشد که همگی از ترانه‌هایی است که از سال‌های پیش تاکنون در کلاس ها و مراکز موسیقی کودکان و نوجوانان (اُرف) به نوآموزان موسیقی آموزش داده می‌شود. در گزینش قطعات سعی شده است ملودی‌های ساده با استفاده از استیناتوهای ریتمیک و ملودیک و بسط و گسترش آنها انتخاب شوند تا کودکان و نوجوانان بتوانند، علاوه‌بر درست خواندن ملودی‌ها و شعرهای این مجموعه، آنها را با سازهایی مانند انواع بِلز، زیلُفُن، فلوت ریکوردر و سازهای کلاویه‌ای بنوازند.

کد کالا در انبار: D6260608002057
۲۵,۰۰۰ تومان
products.sharing

لوح فشرده مجموعه « ترانه های کودکان – دنیای شادی » همراه با دفترچه‌ای شامل مشخصات ترانه ها (اسم ترانه، شاعر، آهنگساز و نت موسیقی آن ترانه) عرضه می‌شود.

ترانه‌های این مجموعه را شهرزاد  بهشتیان با همراهی یک گروه کُر و یک گروه کُر کودکان خوانده است.

موسیقی ترانه های کودکان – دنیای شادی را ناصر نظر تنظیم کرده است.

ناصر نظر، یکی از بنیان‌گذاران موسیقی کودک در ایران و موسس گروه موسیقی پارس، فعالیت خود را از کودکی با شرکت در کلاس‌های ارف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. آموزش به مربیان موسیقی کودک و تعلیم هنرجویان ارف و نیز استفاده از روش‌های نوین آموزش موسیقی ازجمله فعالیت‌های هنری وی هستند. او با هدف معرفی و اشاعه‌ی موسیقی کودک برای اولین‌بار طرح آموزش ارف ایرانی و سازهای منطبق یا این روش را ابداع کرده است.