سرشیشه اونت مدل SCF633 بسته 2 عددی Avent SCF633 Bottle Teats Pack Of 2

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا در انبار: D5012909010900

سرشیشه اونت مدل SCF633 بسته 2 عددی / نوع محصول: سر شیشه شیر / جنس: سیلیکون/ - سرشیشه با سری گرد معمولی - دارای دو عدد سرشیشه با جریان Medium Flow - دارای سوپاپ جهت جریان هوا - مناسب برای نوزادان از سن یک ماهگی - قابل استفاده تنها برای شیشه‌شیر‌های طرح کلاسیک اونت - آنتی‌کولیک

قیمت قبلی: 95,000 تومان
قیمت: 62,000 تومان

سرشیشه سه قطره کلاسیک پلاس اونت، سومین گام برای جریان شیر پس از  سرشیشه‌ی ذو قطره است. این سرشیشه برای کودکان از یک  تا شش ماهه می‌تواند مورد استفاده قرار بگیردو تا هر زمانی که کودک با آن احساس راحتی داشته باشد نیاز به تعویضش نیست.

شرکت فلیپس اونت یک کمپانی انگلیسی بوده که از سال 1936 میلادی آغاز به کار کرده و به مرور زمان نام Avent برای آن برگزیده شد. اونت طیف متنوعی از محصولات برتر مادروکودک را به بازار ارئه کرده است.  توجه‌ ویژه‌ی این شرکت به جزئیات، تمرکز بر کیفیت محصولات تولیدی خود و محصولات استاندارد و متنوع موجب شده که این کمپانی نسبت به رقیبانش  در سطح جهان در جایگاه ممتازی قرار بگیرد.

گرفتن سر شیشه‌های طبیعی برای کودک مانند گرفتن سینه‌ی مادربوده و تغذیه با شیشه‌شیر را برای کودک آسان‌تر کرده و او را به این کار ترغیب می‌کند. همچنین گلبرگ به‌کار رفته داخل این سرشیشه‌ها موجب نریم آن‌ها گشته تا کودک شما از راحتی و تغذیه‌ی بیشتر لذت ببرد.

سوپاپ منحصربه‌فرد روی این سر شیشه‌ها با نحوه غذاخوردن کودک شما هماهنگ می‌شود. همان‌طور که می‌دانید وقتی شیر زیادی به گلوی کودک وارد می‌شود او را اذیت کرده و کودک کلافه می‌شود. به همین‌خاطر

سوپاپ سر شیشه‌های کلاسیک اونت تنها با سرعتی که کودک شما انتخاب می‌کند جاری می‌شوند که این موضوع برای والدین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.