باتری قلمی و نیم قلمی هیوندای مدل Power Alkaline بسته 4 عددی Hyundai Power Alkaline AA And AAA Battery Pack Of 4

Hyundai Power Alkaline AA And AAA Battery Pack Of 4

باتری قلمی و نیم قلمی هیوندای مدل Power Alkaline بسته 4 عددی / نوع باتری: AAA ، AA / نوع تکنولوژی باتری: آلکالاین/ قابلیت شارژ مجدد: ندارد / ولتاژ باتری: 1.5 ولت / - مناسب برای اسباب بازی، پخش کننده سی دی، رادیو، چراغ قوه، دوربین و دیگر لوازم از این قبیل - بسته شامل 2 عدد باتری قلمی و 2 عدد باتری نیم قلمی

قیمت قبلی: 28,000 تومان تخفیف: 1,500
قیمت: 26,500 تومان

باتری «هیوندای» مدل «Power Alkaline» همان‌طور که از نامش پیداست از تکنولوژی آلکالاین بهره می‌برد. در این بسته 4 عدد از باتری‌های Power Alkaline در نوع قلمی و نیم‌قلمی وجود دارد که ولتاژ آن‌ها 1.5 ولت است. باتری‌های نیم قلمی را با نام بین‌المللی AAA  هم می‌شناسند. باتری‌های قلمی هم با نام AA شناخته می‌شوند. علاوه بر این بهتر است بدانید باتری‌های نوع آلکالاین نسبت به باتری‌های معمولی عمر بیشتری دارند. بنابراین این موضوع قیمت بالاتر آن‌ها را نسبت به باتری‌های عادی توجیه می‌کند.

این باتری‌های قلمی و نیم قلمی انرژی بسیاری از وسایل کاربردی را در محل کار یا منزل فراهم می‌کنند. برای مثال این باتری‌ها در لوازم جانبی کامپیوتر که به‌صورت بی‌سیم کار می‌کنند مانند ماوس و کیبورد بی‌سیم استفاده می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های باتری‌های آلکالاین نسبت به باتری‌های عادی ظرفیت نسبتاً بیشتر آن‌هاست. باتری‌های آلکالاین باتری‌های قلیایی هم نامیده می‌شوند و با واکنش بین دی‌اکسید منگنز با روی کار می‌کنند. گفتنی است ظرفیت باتری‌های آلکالاین حدود 4 برابر باتری‌های معمولی است.